Neler Yaparız?

Verdiğimiz Prodüksiyon Hizmetleri

Üretim Süreci

Özgün Fikir1

Özgün Fikir

Yaratıcı bir fikir iyi bir sonucun kilit taşıdır. Yaratıcı fikirleri senaryoya dönüştürüyoruz.
Çekim Öncesi Hazırlık2

Çekim Öncesi Hazırlık

Storyboard, oyuncular, mekan gibi çekim öncesi hazırlıklar.
Ve Motor3

Ve Motor

Hatasız planlamayla, sorunsuz bir çekim süreci.
Görüntü ve Ses İşleme4

Görüntü ve Ses İşleme

Vitae adipiscing turpis. Aenean ligula nibh, molestie id viverra a, dapibus at dolor.

Film Süreçleri

Özgün Fikir ve İyi Senaryo

Bir firmanın veya ürünün tanıtımında öncelik anlatılacak şeyin iyice analiz edilmesidir. Devamında, ürünün bulunduğu piyasadaki yenilikler ve sunumlar incelenir diğerlerinden farklı ve dikkat çekici ne yapılabilir sorusunun cevabı düşünülerek özgün fikir üretilmelidir. Üretilen fikre en uygun metni/senaryoyu ortaya çıkarmak emek isteyen bir süreçtir. Seçtiğiniz her kelime, her terim yaptığınız şeyi en iyi şekilde ifade etmeli ve akılda kalıcı olmalıdır.


Çekim Öncesi Hazırlıklar

Çekim yapılacak mekanların belirlenmesi ve firmayı en iyi temsil edecek şekilde düzenlenmesi filmin kalitesini yükseltir. Devamında çekim zamanları ve kullanılacak ise kast oyuncuları organize edilir. Kast için uygun giyim, aksesuar vb. ihtiyaçlar belirlenir ve temin edilir. Çekim açıları için en uygun ekipman seçimi yapılır. Çekim günü için çekim planı ve sıralaması hazırlanır.


1, 2, 3 ve Motor..

Önceden planlanan şekilde çekim sıra ile uygun açılar ile gerçekleştirilerek uygun görüntüler çekilir. Bu sürecin sorunsuz ve hızlı ilermesi ekip disiplini ve koordinasyonu sayesinde sağlanır.


Filmi Sonuçlandırma

Bu aşamada senaryo/metin istenilen dillerde, talebe göre görüntülü/görüntüsüz şekilde güçlü sestonu seçimiyle seslendirilir. Seslendirmeler yapılırken çekilen görüntüler arasından kullanılacaklar ayıklanır ve düzenlenir. Filmin yapısına ve senaryo/metne uygun modellemeler ve tasarımlar hazırlanır.
Bu son aşama en önemli çalışmayı kapsamaktadır. Filmin ortaya çıkacağı bölümdür. Öncelikle yapılan seslendirmeler, çekilen görüntülere göre eş zamanlı dizilir. Hazırlanan modellemeler ve genel tema tasarımı ile birleştirilir. Devamında özel efekt ve kurgu programları ile önceden belirlenen süre çerçevesinde hazırlanır. Ve bu son düzenlemeler ile birlikte film seyredilmeye hazır hele gelir.

Read more

Projelerimize Göz Atın

2012'den bu yana İyi Tanıtım Filmi ailesi olarak onlarca müşteriyle çalıştık. Ve arkamızda mutlu müşterilerle işlerimizi sonuçlandırdık.